Szczegóły

Chociaż każdy projekt podlega indywidualnej wycenie, istnieje wiele czynników, które mają wpływ na ostateczną cenę usługi, m.in. termin oddania projektu, długość oraz stopień skomplikowania tekstu, format, w którym dokument został dostarczony. Przykładowo, ze względu na trudne formatowanie pliku, tłumaczenie nieedytowalnego dokumentu w formacie .pdf może być droższe.

Stawki za tłumaczenie pisemne rozpoczynają się od 40 zł za stronę rozliczeniową* lub 0,16 zł za słowo źródłowe netto, zależnie od przyjętego rozliczenia.

Tłumaczenie ustne rozliczane jest na podstawie tzw. półdniówek. Półdniówka obejmuje 4 godziny zegarowe, a ceny rozpoczynają się od 500 zł netto.

*strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami.

Kluczowe informacje

  • podane ceny są orientacyjne i są cenami netto (+23% VAT)
  • na wszystkie usługi wystawiam faktury
  • pliki dostarczane są wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail
  • wszystkie standardy rozliczeń są zgodne z wytycznymi Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich
  • w przypadku tłumaczeń ustnych w obowiązku klienta leży pokrycie kosztów noclegu i diety
  • koszt dojazdu na tłumaczenia ustne wlicza się w czas pracy i pokrywany jest przez klienta
  • akceptacja wyceny jest równoznaczna z akceptacją Ogólnych warunków świadczenia usług 

Więcej informacji na temat rozliczenia oraz zakresu projektów znajduje się w FAQ. Możesz też skontaktować się ze mną bezpośrednio za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością porozmawiam na temat Twojego projektu.

Inny tłumacz wycenił usługę na dużo niższą kwotę. Dlaczego?

Jak w każdej branży, ceny usługi wahają się w zależności od wykonawcy. Moje stawki odzwierciedlają gwarantowaną przeze mnie jakość i doświadczenie. Doskonale znam wartość swojej pracy oraz wysiłek, który musiałam włożyć w długie lata nauki i zdobywanie odpowiednich kwalifikacji. Dlatego też nie akceptuję projektów za stawki, które uwłaczają mojej pracy, a także pracy innych profesjonalnych tłumaczy. Jednocześnie jestem pewna, że moja pasja i umiejętności tłumaczeń znajdą odzwierciedlenie w zadowoleniu z moich usług.