Wśród moich klientów znajdują się wiodące w Polsce firmy PR, agencje marketingowe, deweloperzy gier i aplikacji mobilnych, kancelarie, a także najwięksi polscy i zagraniczni dostawcy usług językowych.

Długo szukałem tłumacza, który z lekką ręką podejmie się tekstów związanych z branżą IT. W końcu trafiłem na make it clear i Panią Agnieszkę. Szczerze polecam — uczciwe stawki, dobre tempo pracy i reakcji, bardzo dobre tłumaczenia oraz trafne uwagi. Wiemy, że pracujemy z profesjonalistą.

A.D. CEO firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Pani Agnieszka Chęcińska wykonała tłumaczenia tekstów z zakresu edukacji i szkolnictwa wyższego. Wszystkie tłumaczenia były przygotowane profesjonalnie oraz dostarczone w umówionym terminie. Serdecznie polecam współpracę!

Ł.W. Kierownik projektów, uczelnia wyższa w Łodzi

Pani Agnieszka Chęcińska wykonała tłumaczenie umowy licencyjnej, pracowała również nad tekstami do gry i dokumentacji komputerowej oraz strony internetowej. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze.

W.W. prezes zarządu, firma zajmująca się rozwiązaniami IT

Pani Agnieszka wykonała tłumaczenie konsekutywne warsztatów na temat procesów legislacyjnych. Tłumaczenie cechowało się płynnością i dokładnością i mimo skomplikowanej materii było w pełni zrozumiałe dla odbiorców. Tłumaczka zadbała o to, aby odpowiednio przygotować się do pracy pod względem merytorycznym. Pani Agnieszka jest specjalistką w swoim fachu.

M.S. kierownik, organizacja państwowa

Przez cały okres naszej współpracy mogliśmy liczyć na miły, uprzejmy i szybki kontakt.

K.H. właściciel, agencja marketingowa

Tłumaczenie o charakterze prawniczo-biznesowym było bardzo wysokiej jakości! Podczas współpracy pani Agnieszka wykazała się starannością i dociekliwością, zadając pytania w celu doprecyzowania treści dokumentu.

K.R. zastępca prezesa, firma PR

Jakość tłumaczeń Pani Agnieszki jest zawsze na najwyższym poziomie. Ponadto tłumaczenia zwracane są w terminie, a nawet przed umówioną datą. Współpraca z Panią Agnieszka to duża przyjemność. Cechuje ją pełen profesjonalizm, a dotychczasowe zlecenia udowodniły, że można na niej polegać.

B.Ż. kierownik projektu, biuro tłumaczeń

Pani Agnieszka wykazała się zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem w swojej pracy. W obsłudze klienta była otwarta, elastyczna i chętnie wychodziła naprzeciw naszym oczekiwaniom.

T.C. Właściciel, firma szkoleniowa